OSB Enerji İzleme Sistemleri

 

OSB Enerji İzleme Sistemleri Dağıtım Şirketlerinin kullandığı OSOS/AMR çözümlerinin kentsel planlanmış yapılardan daha küçük çapta bir sayaç otomasyon işlemidir. Sistemin yönetimi için iyi kalitede gerçek zamanlı verilere ihtiyaç vardır. Bu verilerin önemli bölümü ise sayaçlardan ve Enerji Analizörlerinden alınabilmektedir. OSB kapsamında istenilen İşletme ve Güvenlik amaçlı açma-kapama ya da bildirim ihbarları da projeye eklenebilecek unsurlardır.

 

OSB Enerji İzleme Sistemlerinde ön plana çıkan en önemli konulardan birisi ise her Fabrikanın bu sistemden faydalanabilmesidir. Her fabrika kendi sayacına ait tüm verileri ayni anda görebilecek ve bu bilgilere ulaşabilecektir. Bunun için ayrıca her fabrika için ayrı bir yazılıma ihtiyaç yoktur. Bu olanak işletme ve ekonomiklik adına bir devrim niteliği taşır. READYCITY yazılımı geniş olanakları ve kullanıcı dostu olması sayesinde her katılımcı için istenilen tüm olanakları sunacaktır. Şirketimiz uzmanları bu kapsamda sorularınıza cevap verecektir.

 

AKTİFENERJİ olarak Sayaç Otomasyon Çözümlerinde BLUSKY markamız ile  kendi ARGE grubumuzun ürettiği,  %100 kendi imalatımız olan ürünler kullanmaktayız. Yazılım ve Donanım çözümlerimizin başarılı koordinasyonu sayesinde bugün piyasada yapılan sayaç okuma hızının en az 10 katına çıkabilmektedir. Yazılımın Modüler yapısı sayesinde müşteri istediği modülü seçebilmekte ve modül üzerinde özel talepler yapabilmektedir.

 

Yazılım ve Ürünler bölümlerinden tüm ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

OSB
Tüm Hakları Saklıdır © AKTİF ENERJİ 2014